2N PICARD: NOWE ROZWIĄZANIE DO BEZPIECZNEGO ZARZĄDZANIA KARTAMI

Dlaczego potrzebujemy zabezpieczonych kart?
Systemy kontroli dostępu do drzwi za pośrednictwem kart RFID są najczęściej używanymi danymi uwierzytelniającymi dostęp na rynku: mimo to ogromna liczba systemów kontroli dostępu nadal opiera się na przestarzałej technologii 125 kHz z lat 90. XX wieku. Te karty mają tylko identyfikator UID (CSN), który może odczytać każdy czytnik – a biorąc pod uwagę częstotliwość naruszeń bezpieczeństwa w dzisiejszych czasach, jest to niepokojące. Nie są zabezpieczone i bardzo łatwo je sklonować.

Jak więc sprawić, by to popularne poświadczenie dostępu było całkowicie bezpieczne? Wybierz standard RFID zaprojektowany w celu wyeliminowania tych zagrożeń: MIFARE® DESFire®, technologię opracowaną przez NXP – najlepszą pod względem szybkości, wydajności i opłacalności.

Bezpieczne karty z elastycznością: przedstawiamy 2N PICard
Nowe, unikalne rozwiązanie kryptograficzne 2N oparte jest na tej technologii i zapewnia chronione dane uwierzytelniające (PIC).

Karta 2N® PICard:

  • Zapewnia całkowicie bezpieczny system kontroli dostępu do drzwi
  • Łączy wysoki poziom bezpieczeństwa z prostym przepływem pracy
  • Zapewnia elastyczność zarówno kierownikom obiektów, jak i integratorom systemów

Pobierz ulotkę, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat specyfikacji technicznych, sposobu działania i wielu korzyści, jakie oferuje system kontroli dostępu do drzwi

                                                                                                    POBIERZ ULOTKĘ