ZOSTAŃ CERTYFIKOWANYM INSTALATOREM 2N

Rozwijaj swoją firmę i stań się częścią globalnej sieci oficjalnie certyfikowanych instalatorów 2N, dołączając do Programu Certyfikowanych Instalatorów 2N.

Chcesz zainstalować produkty 2N i chcesz wyróżnić się na tle konkurencji? Zostań Certyfikowanym Instalatorem 2N, weź udział w szkoleniu i ciesz się fantastycznymi korzyściami sprzedażowymi, marketingowymi i technicznymi!

Czym jest Program Certyfikowanego Instalatora 2N (CIP)?
Mówiąc prościej, staniesz się oficjalnym, eksperckim instalatorem produktów 2N i systemów kontroli dostępu. Firmy i instalatorzy, którzy przystąpią do programu i spełnią wszystkie jego wymagania, zostaną oznaczeni jako „Partnerzy 2N CIP” – i zostaną oficjalnie zatwierdzeni przez 2N.

Jakie są korzyści z przystąpienia do programu 2N CIP?
Poparcie lidera branży, takiego jak 2N, sprawi, że wyróżnisz się z tłumu — gdy ktoś chce wdrożyć nasze systemy kontroli dostępu do drzwi w swoich projektach, jest znacznie bardziej prawdopodobne, że wybierze kogoś, kto jest oficjalnie certyfikowany, zamiast kogoś, kto nie jest.

Będziesz także cieszyć się wieloma innymi korzyściami, w tym:

  • Udostępnianie 2N leadów sprzedażowych
  • Bezpośrednie i priorytetowe wsparcie techniczne
  • Uzyskaj zniżki na zestawy demonstracyjne
  • …i wiele więcej!

Przyszłością branży dostępowej jest IP. Skorzystaj z tej okazji, aby rozwinąć swoją firmę, stając się częścią globalnej sieci wysoko wykwalifikowanych specjalistów ds. dostępu, popieranych i wspieranych przez firmę, która wynalazła pierwszy interkom IP i nadal rozwija produkty wyznaczające standardy branżowe.

Chcesz zostać Partnerem 2N CIP?